Din julegave 2021 – et bærekraftig alternativ som har stor betydning for menneskene som har produsert dem.
Sisters in Business (SiB) er i gang med årets julegaver, og i et av prosjektene syr de handle-nett produsert av overskuddstekstil. For hvert solgte nett går kr 100,- til finansiering/donasjon av lilla stellefrakker til Princess Marina Hospital i Botswana.
Bedriftsnettverket No17 oppfordrer virksomheter til å støtte en god sak!
Prosjektleder i SiB
Princess Marina Hospital i Botswana.
På denne måten er Du med på å hjelpe noen av de aller mest sårbare, ta vare på planeten og sikre arbeidsplassene til våre fine ansatte.
Visste du at lilla er fargen som assosieres med prematurbarn og at 17. november er verdens prematurdag?
Vårt mål er å selge 500 nett innen denne datoen.
Vi har både nett med utropstegn trykket som du ser på bildet og uten trykk. Prisen er 280,- eks mva. Du finner dem i nettbutikken vår !
Om oss | Bærekraftige produkter | Tekstil | Lokalt produsert (sistersinbusiness.no)
